Panel logowania
Login:
Hasło:

Łóżeczko dla dziecka

Strona główna -> Ciekawostki -> Łóżeczko dla dziecka

Łóżeczko dla dziecka
Łóżeczko dla dziecka rodzice kupują częstokroć jeszcze przed narodzeniem dziecka. Należy zastanowić się jakie łóżeczko jest odpowiednie i jakie wyposażenie dodatkowe do niego uwzględnić.
 
Tradycyjne łóżeczka dostępne są w dwóch rozmiarach - 120 x 60 cm oraz 40 x 70 cm. Wiele modeli dziecięcych łóżeczek ma wbudowane półeczki, szuflady na rozmaite drobne przedmioty. Zdarzają się również modele zawierające blat do przewijania dziecka - jest to przydatne szczególnie w małych mieszkaniach. Dodatkowe wyposażenie, w które warto się zaopatrzyć to głównie ochraniacz na szczebelki, który łagodzi ewentualne potłuczenia dziecka, baldachim, który chroni przed zbyt silnym światłem, kołderka albo kocyk z powłoczkami, bądź także śpiworek, który ma możliwość okazać się znacznie praktyczniejszy ponieważ dziecko się spod niego nie wykopie, do tego ewentualnie poduszka z powłoczką.
 
Przyda się również kilka sztuk prześcieradeł, a do tego podkład pod prześcieradło. Bardzo przydatną rzeczą jest też moskitiera dla ochrony dziecka przed latającymi owadami.

Przeczytaj również

Mówi się, że Feng Shui w domu może pomóc w zdobyciu bogactwa. Czy jest to jednak prawda? Czy możliwe jest utrzymanie bogactwa stosując się do kilku zasad? Być może warto spróbować i poznać najważniejsze zasady Fen

Czytaj dalej: Feng Shui w domu
Chcesz urządzić pokój w japońskim stylu? Dowiedz się jak zrobić to profesjonalnie.

Czytaj dalej: Pokój w japońskim stylu
Orientalny styl może mieć różne formy. Sprawdź jak najlepiej urządzić pokój młodzieżowy

Czytaj dalej: Orientalny styl młodzieżowego pokoju
Pokój dla nastolatki, to jej schronienie, sprawdźcie dlaczego.

Czytaj dalej: Pokój nastolatki