Panel logowania
Login:
Hasło:

Oryginalny pokój

Strona główna -> Ciekawostki -> Oryginalny pokój

Oryginalny pokój
Każdy maluch pragnie mieć pokój z motywem swojej ulubionej kreskówki, bajki, komiksu czy z superbohaterem na ścianie, który zawsze będzie stał na straży jego bezpieczeństwa, natomiast nie zawsze rodzice są w stanie zgodzić się na taki pomysł.

Zapraszamy do dalszej części artykułu, w której szerzej zaprezentujemy tą kwestię.

Dzieje się tak mianowicie dlatego, ponieważ zakup tapety z superbohaterami, pomimo tego, że jest świetnym pomysłem, to nie jest to zbytnio wydajna decyzja. Często zgadzamy się na takie decyzje, bo kochamy swoje pociechy, ale za kilka lat lub nawet za kilka miesięcy istnieje możliwość, że im się to odmieni i zmienią swoje zdanie, ponieważ Clark Kent już nie wystarcza im jako ich odwieczny obrońca, a teraz będzie to Kapitan Ameryka i pozostaje problem - co więc zrobić z tapetą na ścianach ? Co zrobić z naklejkami na meblach?
 
Ciężko w takiej sytuacji powiedzieć, nic innego nam nie pozostaje jak zakup nowych, dlatego jeżeli mamy inwestować w superbohaterów, to mamy dobrą opcję, taką jak, zakup pościeli z ulubioną postacią dziecka, gdyż nie okłamujmy się, jest to o wiele tańsze niż zakup nowej farby do ściany i przemalowanie pokoju.

Przeczytaj również

Mówi się, że Feng Shui w domu może pomóc w zdobyciu bogactwa. Czy jest to jednak prawda? Czy możliwe jest utrzymanie bogactwa stosując się do kilku zasad? Być może warto spróbować i poznać najważniejsze zasady Fen

Czytaj dalej: Feng Shui w domu
Chcesz urządzić pokój w japońskim stylu? Dowiedz się jak zrobić to profesjonalnie.

Czytaj dalej: Pokój w japońskim stylu
Orientalny styl może mieć różne formy. Sprawdź jak najlepiej urządzić pokój młodzieżowy

Czytaj dalej: Orientalny styl młodzieżowego pokoju
Pokój dla nastolatki, to jej schronienie, sprawdźcie dlaczego.

Czytaj dalej: Pokój nastolatki