Panel logowania
Login:
Hasło:

Pokój w japońskim stylu

Strona główna -> Ciekawostki -> Pokój w japońskim stylu

Pokój w japońskim stylu

Japonia zachęca swoimi odmiennymi obyczajami oraz tradycjami, które całkowicie różnią się od naszych i mogą nas zaskoczyć.

Urządzając pokój w japońskim stylu, powinieneś pamiętać o kilku rzeczach, których nie możesz pominąć. Poznaj wcześniej kulturę japońską i dowiedz się jakie są charakterystyczne elementy. Kolor ścian najczęściej używany w kulturze japońskiej to biel oraz beż. Pamiętaj, by cały pokój miał zachowaną odpowiednia harmonię. Dobierz również odpowiednie materiały i tekstury. Twardy bambus będzie idealny na ułożenie podłogi, a fragment ściany możesz ozdobić jednym pędem smokowca. Nie zapomnij również o dodatkach, do jakich należą między innymi maty czy lampiony, które są bardzo ważne podczas aranżowania wnętrza. Na łóżku powinny się znaleźć poduszki z jedwabiu, które dodadzą dodatkowego uroku Twojej sypialni. 

Przeczytaj również

Mówi się, że Feng Shui w domu może pomóc w zdobyciu bogactwa. Czy jest to jednak prawda? Czy możliwe jest utrzymanie bogactwa stosując się do kilku zasad? Być może warto spróbować i poznać najważniejsze zasady Fen

Czytaj dalej: Feng Shui w domu
Orientalny styl może mieć różne formy. Sprawdź jak najlepiej urządzić pokój młodzieżowy

Czytaj dalej: Orientalny styl młodzieżowego pokoju
Pokój dla nastolatki, to jej schronienie, sprawdźcie dlaczego.

Czytaj dalej: Pokój nastolatki
Każde dziecko pragnie mieć oryginalny pokój, sprawdźcie dlaczego.

Czytaj dalej: Oryginalny pokój