Panel logowania
Login:
Hasło:

Projektowanie pokoju młodzieżowego

Strona główna -> Ciekawostki -> Projektowanie pokoju młodzieżowego

Projektowanie pokoju młodzieżowego
Projektowanie pokoju młodzieżowego to nie lada wyzwanie dla rodzica małego dziecka. Projektanci prześcigają się w pomysłach, dzięki którym zadowolą najmłodszych nabywców, a przede wszystkim ich rodziców, gdyż to rodzice dokonują zakupu mebli do pokoju dziecięcego. Przepiękny pokój zobaczyłam kiedyś na stronie www. Największą moją uwagę przyciągnął mebel w kształcie lokomotywy. Służył on jako wielkie szuflady na przechowywanie skarbów.
 
A przy tym mebel w kształcie lokomotywy był fantastycznie kolorowy, co niewątpliwie bardzo spodobałoby się małemu dziecku. Wszelkie mebelki w tym zestawie były bardzo kolorowe co stymulowało rozwój dziecka po poprzez zabawę kolorami, a dorosłych nie obciążało nadmiarem odcieni. Ze stuprocentową pewnością taki projekt mebli jest adekwatny zarówno dla chłopca jak również dla dziewczynki. Chłopiec w tak pojemnych szufladach mógłby przechowywać indywidualne pojazdy, a mała księżniczka lalki i misie. Rodzice z całą pewnością byliby szczęśliwi posiadając taki rozwiązania, gdyż w chwili obecnej za sprawą pojemnych mebli i szuflad, w lokalu mieszkalnego będzie panować porządek, ład i harmonia. Odpowiednie meble młodzieżowe mogą zapewnić taki efekt na kilka najbliższych lat.
 

Dzieci preferują, kiedy ich pokój przepełniony jest skrytkami. Szuflady, nawet ogrom szuflad jest najlepszym rozstrzygnięciem, by zadowolić wszystkich. Projektanci montują szuflady zatem na każdym kroku, gdzie się da. Szuflada znajduje się już nie tylko w komodzie. Szuflada jest wręcz nieodzownym elementem w każdym łóżku, ażeby zmieściła się pościel, koc, poduszki, miś do spania, piżamka i nocne rzeczy dla najmłodszego członka rodziny. Szuflada potrzebna jest w biurku na skarby normalnego użytku.

 

Szuflada pięknie komponuje się z szafą, gdzie mała pociecha sama ma możliwość wyciągnąć sobie bieliznę i będzie próbować uczyć się tych trudnych dla najmłodszych czynności.

Przeczytaj również

Mówi się, że Feng Shui w domu może pomóc w zdobyciu bogactwa. Czy jest to jednak prawda? Czy możliwe jest utrzymanie bogactwa stosując się do kilku zasad? Być może warto spróbować i poznać najważniejsze zasady Fen

Czytaj dalej: Feng Shui w domu
Chcesz urządzić pokój w japońskim stylu? Dowiedz się jak zrobić to profesjonalnie.

Czytaj dalej: Pokój w japońskim stylu
Orientalny styl może mieć różne formy. Sprawdź jak najlepiej urządzić pokój młodzieżowy

Czytaj dalej: Orientalny styl młodzieżowego pokoju
Pokój dla nastolatki, to jej schronienie, sprawdźcie dlaczego.

Czytaj dalej: Pokój nastolatki